top
logo

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Anasayfa

e- USE Güncelleme Programı

;e-USE güncelleme programı, çalışmış olduğunuz derslerin bilgilerini TESMER sunucularına göndermek için hazırlanmıştır.

1- Çalıştığınız derslerin güncellemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilmek için aşağıdaki uygulamayı indiriniz.

alt

Bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

2- Açılan pencereden "Kaydet" butonuna tıklayarak bilgisayarınızda masaüstüne alt kaydediniz. Masaüstüne kaydettiğiniz programı internet bağlantınız açıkken çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır. Bu ekranda 1.AŞAMA yazan kısma tıklayarak programı çalıştırın.

alt


3 - Ekranda 1.AŞAMA bittikten sonra "Lütfen 2.Aşamaya geçiniz !" yazısı çıktıktan sonra 2.AŞAMA yazan kısmı tıklayarak 2. AŞAMAYI başlatın.

alt


4 - Ekranda 2.AŞAMA bittikten sonra "Lütfen 3.Aşamaya geçiniz !" yazısı çıktıktan sonra 3.AŞAMA yazan kısmı tıklayarak 3. AŞAMAYI başlatın.

alt


5 - Ekranda 3.AŞAMA tamamlandı yazısı çıktıktan sonra güncelleme bilgileriniz TESMER sunucularına ulaşmış olacaktır. 24 saat içinde bilgileriniz veritabanına kaydedilecektir. Güncelleme bilgilerinizi Güncelleme Bilgileri bölümünden kontrol edebilirsiniz.

alt

 

Duyurular

2015 Mayıs stajyer'lerinin Eğitim set'leri  11.07.2015 tarihinde Inter Global kargo ile gönderilmiştir.


e-USE v3 sistemine dahil olan stajyerler Bölüm/Sınav Bitirme ayrıca Ödeme tarihlerine buradan dönemlerini işaretleyerek bakabilirler.


2013 Eylül döneminde staja başlayan Aday Meslek Mensuplarımıza gönderilmiş 12.12.2013 Tarih ve 2318 Sayılı yazıda sehven yanlış bildirilen eğitim bedeli ödeme dönemleri ve bölüm bitirme tarihleri yeniden düzenlenmiştir. Eğitim bedeli ödeme dönemleri ve bölüm bitirme tarihlerine buradan ulaşabilirsiniz.


e-USE v3 sistemine dahil olan stajyerler bölüm değerlendirme   sınavlarına          sinav.tesmer.org.tr adresinden girebilirler.


e-USE v3 sistemine dahil olan  stajyer'lerin eğitimi web tabanlıdır. Web üzerinden takip ettiğiniz dersler interaktif ortamda olduğundan güncelleme yapmanız gerekmemektedir.


- Cd Geçiş Sınavına Girecek e-USE Stajyerlerine Duyurubottom

TESMER Temel Egitim ve Staj Merkezi Dikmen Caddesi No 562 Dikmen/ANKARA Telefon : 0312 475 53 00 - 444 60 60 Fax : 0312 475 60 07